Առաջարկվել է վերանայել սոցիալապես անապահով ընտանիքների կողմից սպառվող խմելու ջրի սակագինը
ՀՀ էներգետիկ ենթակառուցվածքների և բնական պաշարների նախարար  Արթուր Գրիգորյանը հունիսի 19-ին ընդունել  է «Վեոլիա Գրուպ» ընկերության Կովկասի և Կենտրոնական Ասիայի տնօրեն Մալիկա Գենդուրիին:
Քննարկվել են «Վեոլիա Գրուպ» ընկերության գործունեության հեռանկարային ծրագրերը, ինչպես նաև սոցիալապես անապահով ընտանիքների կողմից սպառվող խմելու ջրի սակագնի վերանայման հարցը:
Կողմերը պատրաստակամություն են հայտնել շարունակելու համագործակցությունը՝ նպատակ ունենալով բնակչությանը ապահովել որակյալ ջրամատակարարմամբ, բարելավել ջրամատակարարման ծրագրերը, ինչպես նաև աուդիտորական ծրագրերի ուսումնասիրությունների միջոցով հետևել արձանագրված արդյունքներին:

It was proposed to revise the drinking water tariff for socially insecure families
On June 19, Armenian Minister of Energy Infrastructures and Natural Resources Artur Grigoryan received Malika Genduri, Director of Caucasus and Central Asia of ''Veolia Group''.
The prospective plans of the "Veolia Group", as well as the issue of reconsideration of drinking water tariffs for socially vulnerable families were discussed.
The parties have expressed readiness to continue the cooperation with the aim of providing the population with quality water supply, improving water supply plans, and monitoring the recorded results through the audit programs.